Další online poradna proběhne v úterý 25. června v čase od 19:00 do 21:00hodin. K dispozici vám bude Mgr. Zdeňka Zamazalová, vedoucí Poradny NRP Telč, klíčová pracovnice rodin s více než 25 letou zkušenosti z OSPOD na Městském úřadě Telč a Magistrátu města Jihlavy. Aktuálně v provozu je emailová poradna, kam můžete i nadále zasílat svoje dotazy: budouci@pestouni.cz. S důvěrou se na nás obraťte. Inspirovat se můžete také zodpovězenými dotazy online poradny zde.

Dobrý den, žádost podaná v červnu 2018, pak na kraji další kolečko, testy, přípravy. Jsme schválení na začátku roku 20. A od té doby nic. „Nemáme pro vás děti v registru“ a hotovo. Vlastní děti máme již dospělé. Kdykoliv se ozvu sama, tak: čekejte. A do kdy, prosím?
Ptali jsme se i na děti z vaší rubriky Hledáme mámu tátu, náš kraj ale zprostředkování zamítl. Všude se ale píše, jak je pěstounů nedostatek.
Co máme tedy dělat? Manželovi je 60, mě je 55 – jsme tedy starý a proto to nejde? Pro doplnění: my jsme žádali o děti předškolního věku, ne miminka, jsme ochotní přijmout i dva sourozence.